وبلاگ

خانهاخبار سپاساستقبال بی‌نظیر از دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی _ ۲ خرداد ۱۳۹۵

استقبال بی‌نظیر از دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی _ ۲ خرداد ۱۳۹۵

دبیر اجرایی دومین جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی در گفتگویی با خبرگزاری فارس اعلام کرد: تا کنون بیش از ۱۲۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

خانم غلامی دبیر اجرایی  دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی گفت: دومین دوره از این جشنواره فرهنگی و هنری که با محوریت بیداری و مقاومت اسلامی در حال برگزاری است؛ فعالیت خود را از ۶ اردیبهشت ۹۵ آغاز نموده و تا کنون شرکت کنندگان در این جشنواره بالغ بر ۱۲۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نموده اند.

وی اظهار داشت: آثار دریافت شده تنها از داخل کشور نبوده و با توجه به محوریت بیداری و مقاومت اسلامی در این دوره از جشنواره و همچنین سطح تبلیغات صورت گرفته تعدادی اثر از کشورهای دیگر نیز واصل شده است.

غلامی در پایان تاکید کرد: دومین جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی که مجری آن انجمن پیشکسوتان سپاس می باشد تا ۵ مرداد ماه ادامه دارد و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار فرهنگی و هنری خود را از طریق سایت جشنواره به نشانی اینترنتی www.jashnvareh-sepas.ir ارسال نمایند و همچنین جهت آگاهی از اخبار جشنواره به کانال تلگرامی انجمن پیشکسوتان سپاس به آدرس https://telegram.me/sepasngo  مراجعه نمایند.