وبلاگ

خانهاخبار سپاستمدید دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی – ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

تمدید دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی – ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

تمدید دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی

با توجه به استقبال و درخواست علاقمندان شرکت کننده از دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی با محوریت بیداری و مقاومت اسلامی و گذشت ۳ ماه از اعلام فراخوان، مدت برگزاری این جشنواره یک ماه دیگر تمدید شد.

محسن شیرازی دبیر دومین جشنواره نیز در این باره اظهار داشت: نظر به اهمیت موضوع جشنواره و به دنبال تقاضای مکرر شرکت کنندگان این دوره از جشنواره که ۵ مرداد ماه به اتمام می رسد، فراخوان جشنواره تا ۵ شهریور ماه ۱۳۹۵تمدید و این آخرین فرصت متقاضیان برای ارسال اثر خواهد بود.

وی افزود: دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی با محوریت بیداری و مقاومت اسلامی و ۱۶ محور موضوعی به همت انجمن پیشکسوتان سپاس و با حمایت بنیاد رسانه ای بیان، مرکز مستند حقیقت، دبیرخانه دائمی مجمع جهانی بیداری اسلامی و موسسه فرهنگی هنری فرزندان روح الله در حال برگزاری است و اعضای هیئت داوران آن از اساتید برجسته در حوزه فرهنگ و هنر کشور می باشند.

شیرازی در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در دو بخش فرهنگی و هنری از طریق سایت جشنواره به آدرس اینترنتی www.jashnvareh-sepas.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی به آدرس telegram.me/sepasngo مراجعه کنند.