وبلاگ

خانهاخبار سپاسسبک زندگی پاسداران گمنام ، الگو مناسبی برای زندگی امروز و حفظ روحیه انقلابی و جهادی ـ ۱۵ خرداد ۱۳۹۵

سبک زندگی پاسداران گمنام ، الگو مناسبی برای زندگی امروز و حفظ روحیه انقلابی و جهادی ـ ۱۵ خرداد ۱۳۹۵

سردار وحیدی در پنجمین قسمت از گفتگو پیرامون دومین جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی  به محور “سبک زندگی فردی پاسداران گمنام” اشاره کرد و گفت: محور اصلی و زندگی پاسداران گمنام همان اعتقاد تمام عیار به یک مبارزه دائمی و جهاد فی سبیل الله است و این را در خدمت به ملت های اسلامی و در خدمت به مردم مستضعف انجام می دهند.

 وی گفت:  نماد و نمود بارز این جهاد در لبنان است و حزب الله قهرمانی که امروز شکل گرفته و موفقیت هایی را در مبارزه علیه افکار پلید استکباری در اقصی نقاط دنیا رقم زده بسیاری از فعالیت ها ونقش هایش فرهنگی بوده است و البته در بسیاری از کشورها مانند افغانستان و عراق  نقش جهادی بارزی هم داشته است.

سردار وحیدی افزود: زندگی پاسداران گمنام در جهاد گذشته و مهمترین عنصر در سبک زندگی شان را می توان در قالب  جهاد دائمی تعریف کرد.این روحیه در بین پاسداران گمنام همواره ساری و جاری بوده و باعث موفقیت این عزیزان در عرصه های مختلف شده است.

سردار وحیدی در پایان این گفتگو تاکید کرد: سبک زندگی پاسداران گمنام می تواند الگو مناسبی برای زندگی امروز و حفظ روحیه انقلابی و جهادی باشد و اشاره به گوشه هایی از زندگی آنها در قالب هنر اثرگذار خواهد بود.

شایان ذکر است دومین جشنواره فرهنگی و هنری  چشمان آسمانی انقلاب اسلامی با موضوع بیداری و مقاومت اسلامی و ۱۶ محور موضوعی تا ۵ مرداد ادامه دارد و  علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی اینترنتی www.jashnvareh-sepas.ir و یا کانال تلگرامی انجمن پیشکسوتان سپاس به آدرس telegram.me/sepasngo  مراجعه نمایند.