وبلاگ

خانهاخبار سپاسمحفل تکریم سردار شهید حاج حمیدرضا میرزایی – ۱ دی ۱۳۹۹

محفل تکریم سردار شهید حاج حمیدرضا میرزایی – ۱ دی ۱۳۹۹

محفل تکریم بازماندگان شهید سردار حاج حمیدرضا میرزایی به همت انجمن پیشکسوتان سپاس برگزار شد.

بار دیگر متحمل درد از دست دادن یکی از یادگاران و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت شدیم.

سردار شهید حاج حمیدرضا میرزایی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و قائم مقام رئیس هیئت مدیره انجمن بودند و ما مفتخر به همراهی ایشان از ابتدای تأسیس تا به اکنون هستیم. انجمن پیشکسوتان سپاس در ۴۰ روز گذشته جای خالی یکی از یاران و حامیان خود را تجربه میکند.

 این بار به رسم هر ماه بر آن شدیم که به مناسبت چهلمین روز درگذشت و دوری از این عزیز مراسم محفل تکریم بازماندگان شهدا را به گرامیداشت یاد این شهید بزرگوار اختصاص دهیم. این مراسم روز دوشنبه یکم دی ۱۳۹۹ با حضور همسر و فرزندان، همکاران و همرزمان شهید در سالن آمفی تئاتر مجموعه برگزار شد.

در ابتدای مراسم دبیر انجمن پیشکسوتان سپاس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا متذکر شدند که: «شهید میرزایی از اعضای موسس انجمن سپاس از سال ۸۸ بودند که جهت برافراشته ماندن پرچم شهدای عزیز اطلاعات سپاه و تعظیم و تکریم خانواده­‌های معظم آنها در کنار ما بقی پیشکسوتان اطلاعات سپاه و اعضای انجمن بر آن شدند که این انجمن را تأسیس کنند».

ایشان قائم مقام رئیس هیئت مدیره انجمن سپاس و عضو شورای راهبردی این انجمن بودند و همچنان نیز هستند. بنابراین ما امروز برای یکی از رفقای بسیار عزیزمان از جمع خانواده سپاس این مراسم را برگزار می‌ ­کنیم.

 از جمله کارهای مهم ایشان در انجمن در بخش مربوط به شهدای اطلاعات سپاه بود. با توجه به رسالتی که انجمن برای خودش تعریف کرده، تاکنون اطلاعات بیش از ۳ هزار نفر از آنها جمع شده و دایره المعارف آنها در دست تهیه و تدوین نهایی است.”

در ادامه برنامه، دیگر دوستان و همرزمان شهید و فرزند گرامی ایشان به بیان خاطره درباره این شهید بزرگوار پرداختند.

در خاتمه مراسم به رسم ادب از خانواده این شهید والا مقام تجلیل به عمل آمد.

یادشان گرامی باد. باشد که امانت دار خوب و لایق راهشان باشیم.